Здравейте, ще се радваме да се регистрирате във форума. Така ще може да го разгледате целия, да прочетете фен превода и много други.

Mythical World Of Vampires Administrators
Габи и Ели
Здравейте, ще се радваме да се регистрирате във форума. Така ще може да го разгледате целия, да прочетете фен превода и много други.

Mythical World Of Vampires Administrators
Габи и Ели
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ИндексПреводПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
Similar topics
Latest topics
» krasy (Users)
„Затъмнение” официално се роди Empty8/23/2011, 20:46 by

» Джейс или Алек?
„Затъмнение” официално се роди Empty4/21/2011, 15:04 by

» Здравейте и от мен,Beta
„Затъмнение” официално се роди Empty4/14/2011, 00:43 by

» Cassandra Clare - City of Glass/Касандра Клеър - Град от Стъкло (книга 3)
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:13 by

» Cassandra Clare - City of Ashes/Касандра Клеър - Град от Пепел (книга 2)
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:11 by

» Cassandra Clare - City of Bones/Касандра Клеър - Град от Кости (книга 1)
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:09 by

» Ники Рийд
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:06 by

» Кристен Стюарт
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:04 by

» Тейлър Лаутнър
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:02 by

» Ашли Грийн
„Затъмнение” официално се роди Empty4/8/2011, 04:00 by

free online dating siteБезплатен Брояч

Share | 
 

 „Затъмнение” официално се роди

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Pretty`Vampire`Girl
Co-Administrator
Co-Administrator
Pretty`Vampire`Girl

Age : 32
Брой мнения : 776
Reputation : 1
Join date : 06.05.2010
Местожителство : Vampire ci7y

„Затъмнение” официално се роди Vide
ПисанеЗаглавие: „Затъмнение” официално се роди   „Затъмнение” официално се роди Empty6/28/2010, 18:35

„Затъмнение” официално се роди Et4q9i5l31awqjuydduu
Третата част от сагата Здрач най-накрая е по екраните. Снощи в Лос Анжелис се състоя световната премиера на феномена, който накара фенове да спят цяла седмица преди прожекцията в палатки пред Нокиа Тиатър.

Всяка първа официална прожекция е свързана с красиви тоалети, червен килим, интервюта, от които произлизат интересни цитати. Ето някои от тях:

-Истерията около Робърт Патинсън е доста по-голяма, отколкот тази, която се вдига около Джордж Клуни. По-младите момичета определено са по-шумни.-
-Думи на Анна Кендрик в отговор на това на кого от двамата артисти феновете са по-екзалтирани

-След пет или десет години ще имаме по-добра перспектива какво точно се случва с цялата какофония около поредицата. И тогава, може би, ще даваме по-добри интервюта. В момента не мога да кажа нищо друго освен това, че не мога да повярвам какво се случва.-
-Мнението на Ники Рийд за това какво мисли за безпрецедентния успех на сагата

-Дано филмът да е добър! Хората първо трябва да спят с мен и след това, може би, ще знам!-
-С присъщото си британско чувство за хумор Робърт Патинсън обяснява обсесията на феновете спрямо него

-Не мисля, че феновете го направих нарочно, но пет минути след като стъпих на червения килим се сдобих с огромна синина на челото си. Трябваше да се върна в гримьорната, за да пооправя този -подарък-. Почувствах се много засрамена-
-Кристен Стюърт за прекалената любов на феновете върху нея

-Беше много напрегнато в палатката. В крайна сметка аз бях гол до кръста, а Робърт ми крещеше, докато ме удряше в гърдите. Определено беше странно.-
-Тейлър Лаутнър коментира сцената в палатката от -Затъмнение- между него и Робърт

-Това е първият филм, който не е от гледна точка на Бела. Това ми даде възможност да се развихря повече.-
-Ксавиер Самюъл за важността на героя му Райли в -Затъмнение-

-Трябва да имаш майка, която те шляпа с черпака винаги, когато направиш някоя глупост. Това е тайната.-
-Келън Лъц отговаря на въпроса как е останал толкова земен въпреки успеха на поредицата

-Определено не е лесно. Не знам. Не знам!-
-Елизабет Рийзър на въпроса дали вярва, че има такава любов като тази на Едуард и Бела

-В крайна сметка говорим за това, че правя това, което обичам. Голяма съм късметлийка, че именно киното е моят живот.-
-Русокосата Дакота Фанинг за това как се справя с успеха на трилогията

-Не мисля, че той си има идея как наистина се играе тази игра и затова продължавам да го каня.-
-Питър Фачинели в отговор на въпроса как Робърт Патинсън се справя в игрите на звездите по спортен покер, които Фачинели организира

-Ние наистина много се забавляваме. Двамата с Кристен сме много еднакви. Не е нещо, което да репетираме предварително. Затова и не го преиграваме или премисляме. Оставяме нещата сами да се развият.-
-Откровението на Били Бърк за това как се е подготвял за секс разговора между Бела и Чарли

-Постоянно му повтарям - спокойно, той е човек!--
-Брайс Далас Хауърд, която разкри, че нейният баща Рон Хауърд постоянно я разпитвал за Робърт Патинсън

-Мисля, че аз съм перфектен за Бела!-
-Грейсън Ченс дава мнение за това с кого трябва да бъде Бела

-Мисля, че ще станем свидетели на няколко припадъка и доста сълзи.-
-Сара Кларк за това каква ще е реакцията на феновете след края на филма

-Всички актьорите направиха повечето от каскадите си. Някои наистина бяха много запалени. Келън определено беше боец докрай. Мисля, че го хвърляхме в реката около девет пъти..-
-Режисьорът на -Затъмнение- Дейвид Слейд за желанието на екипа да не използва дубльори на всяка цена

-Няма нищо необичайно или скандално. Не е като да има трета ръка.-
-Крисчън Серанос за това каква е Кристен Стюърт зад кадър
Върнете се в началото Go down
 

„Затъмнение” официално се роди

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Дискусии-







Безплатен форум | Cinema, Movies | Movies | ©phpBB | Поддръжка на форума | Сигнал за злоупотреба | Последните дискусии